Videó: Lee Valley Park Tevékenységek Galore - és több száz ingyenes jegyet kap

Videó: Йога для начинающих дома с Алиной Anandee #2. Здоровое гибкое тело за 40 минут. Универсальная йога. 2024, Április
Anonim

A 42 dicső kilométerre kiterjedő nyitás és a londoni, hertfordshirei és essexi területeken való részvétel, a Lee Valley Regional Park otthona szinte minden aktív törekvés, amire gondolhat, és ezen a nyáron lehetőséged van kipróbálni a kezedet 25 különböző sportágban és élményekben ingyen.

A Lee Valley Big 50 900 szabad jegyet ad el, olyan sportosabb lehetőségektől kezdve, mint például az Athletics Központ hetente tartó tagjai, a nyugodtabb kirándulásokra, mint például a Myddelton House Gardens turnéjára.

Május 15-ig május 15-ig adhatja be a szavazólapokat olyan sok különböző tevékenységhez, mint amennyit szeretne - majd vigye át az ujjait, és várjon, hogy hallja, ha nyert. Ahhoz, hogy segítsen meghívni Önt, itt van öt szavazólap a Lee Valley Big 50-ben, ami biztosan érdemes belépni.

Lee Valley Athletics Center - Edzőterem

A szavazólapon öt jegyet kínálnak, amely a győztesek számára egy heti ingyenes tagságot biztosít a legkorszerűbb képzési központban, amely magában foglalja a cardio fitneszteret, az erő és a kondicionáló csomagot, valamint a beltéri és szabadtéri pályákat.

Lee Valley Fehér Vízközpont - Fehér Vízitál Kaland

A Lee-völgy fehérvízi pályája a 2012-es olimpián zajló kenu szlalomversenyek otthona volt. A GB csapat nyerte aranyat és ezüstöt a férfi C-2 versenyen, amely kedvelt emlékekkel emlékeztetett, miközben a rafton folyó zúgáson repülnek. Írja be a szavazólapot a 30 jegy közül.

Lee Valley VeloPark - Kültéri kóstoló tapasztalat

Bármi legyen is a kerékpár márkája - legyen az hegyi kerékpározás, út vagy BMX - a VeloPark fedezi Önt. A körpályán körbevághat, kemény MTB-ösvényeket tehet fel, vagy megdörzsölheti útját a BMX pályán. Jelenleg 100 jegyet kínálnak erre.

Lee Valley Golfpálya

Ötven szerencsés nyertes megkapja az esélyt, hogy játsszon egy kört a Lee Valley Golfpályán, vagy talán még vonzóbbá a FootGolf pályát. Ha még soha nem próbáltad meg a FootGolf-ot, akkor azt mondhatod, hogy az életed eddig (és ezt mondjuk) időpocsékolásnak számítunk.

Lee Valley VeloPark - VeloStudio tagság

Jelenleg 50 kéthetes tagság érhető el itt. Milyen jobb hely a különböző beltéri kerékpáros edzések kezelésére, mint maga a stúdió a 2012-es olimpiai VeloParkban? A motivációnak egyszerűnek kell lennie még a legősibb forgatások végéig is - csak gondolkozz vissza az összes olyan aranyérmére, amelyet a GB csapata nyert az épületben, ahol pedálsz.