Tartalomjegyzék:

Videó: FitBrit 2016: A nyertesek megjelentek!

Videó: ÍGY MŰKÖDIK AZ APPLIKÁCIÓM - Online "Személyi Edző" Applikáció, ami TANÍT és ÁTALAKÍT! 2024, Április
Anonim

Az elmúlt hónapokban az egész országban a Fitness First tornaterem résztvevői részt vettek a FitBrit Challenge-ben: kilenc különböző gyakorlatot hajtottak végre az óra ellen, ami az Egyesült Királyság végső tesztje a sebesség, az erő és az állóképesség.

És 2016. december 3-án, szombaton a Fitness First Black Label tornateremén a London Bridge-en azok a versenytársak, akik a leggyorsabb idõt állították be az idõszakban, a Lucozade Sport szponzorálta.

A korábbi döntőben sok ismerős arc volt - köztük Richard Burton, aki tavaly a dobogó helyeken kívül fejeződött be -, valamint rengeteg olyan elsődöntős döntőstényezőt, akik igyekeznek felállni a nemzet legerősebb amatőr sportolók ellen.

A csapat kihívása, a nap első eseménye, az Eat Sleep Eat nyerte meg, annak ellenére, hogy a Mere Green és a Stirchley Strong együttes limitjeire támaszkodtak.

A 40 éves vagy annál idősebb versenytársak számára nyitva álló Masters versenyen, melyet 2016. november 4-én nyertek, a női kategóriában Nicola French és a férfi kategóriában Danny Olive nyerte el, mindkét győztes bizonyította, hogy az életkor csak szám: a Fitness First az időmérő személyi edzők - akik közül sokan 20 évvel fiatalabbak voltak, mint a Masters döntősjei - egyértelműen tiszteletteljesek a fitneszességükben.

A nap utolsó két eseménye, a Nyílt Férfi és az Open Women eseménye látta, hogy a vad verseny eléri az új magasságokat. Az utóbbi esetben Kathryn Shaw vette át a címet, amely több mint 2000 fontot nyert egészségügyi és fitneszdíjakkal a folyamat során, miután megpillantott néhány hihetetlen előadást Kerry Peters és Evie Burr.

A Men's Open döntője sem okozott csalódást, hiszen Richard Burton többet tett, mint a tavalyi negyedik helyezés csalódását, hogy a 2016-os címet 4 másodperccel a legközelebbi riválisa előtt a gyorsasággal, erőtlenséggel és állóképességgel.

Joe Warner, a Férfi Fitness magazin azt mondta: "Nap volt tele szivattyúzó szívvel, égő tüdővel és izomfájdalmakkal, de az egyetlen módja annak, hogy az Egyesült Királyság egyik legerősebb amatőr sportolóként megkoronázzák, az, hogy az elméjét és az izmait az abszolút határértékre tolja mindent, amire a lehető leggyorsabb időre van lehetősége. Az összes döntőnknek köszönhetően - a megjelenés erőfeszítései hihetetlenek és inspirálóak voltak, és a FitBrit helyét az Egyesült Királyság legjobb és legkeményebb fitness kihívásaként erősítették meg."